2001'den beri MEG UV Mürekkep

Doğal renk Doğal dünya

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

1 2 3 4 5 6 7
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD. Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.
MEG Shenzhen office Sergi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : MEG
No. Çalışanları : 90~100
Yıllık satış : 500000-800000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 30% - 40%
Shenzhen Meilianxing Technology CO, Ltd, Çin'in en büyük araştırma ve geliştirme merkezi, üretim merkezi, satış ve satış sonrası servis merkezi ile yüksek teknoloji işletmelerinin baskı mürekkep amiral gemisi kuruluştur. 2001 yılından bu yana MEG kalıcı UV ışık tedavisi mürekkepleri, her zaman üretim, teknik ve yönetim yetenekleri toplu empoze özendirici teşvik yoluyla, geniş kapsamlı bir deneyim ile mükemmel baskı çözümü sağlayan, çevre koruma kavramı ısrar ediyor.

On yıldan fazla, MEG kalite kontrol odaklanmak, şimdi daha fazla ofset baskı, Serigrafi baskı, Flexo 1000'den fazla çeşit var şirketin kalite ve miktar yönetim sistemi geliştirmek için gelişmiş UV mürekkep üretim sistemleri ve test ekipmanları tanıttı baskı veya gravür baskı.

Uzun vadeli bir gelişme ve büyüme sonrasında MEG, borsada (stok kodu 871919) listelenen yurtiçi ilk UV mürekkep şirketidir ve 3D baskıda yapılan harcamalar, Jamghe reçinesi diş, tıp, mücevher ve havacılıkta yaygın olarak kullanılmaktadır. vb.

Üç Üretim Üssü

Üç uluslararası standart üretim üssü (Shenzhen, Jiangxi, Huizhou), zamanında yüksek kalitede ve çeşitlendirilmiş ürünler sunmamızı sağlar, yıllık üretim 3,500 tondan fazladır.

Buluşun Patenti

Bu, UV mürekkeplerimizin her zamanki gibi yüksek kalitede olmasının ana sırrıdır, özel reçetemiz vardır ve üretim sürecinin yolu patentlidir.

Kalite kontrol

ISO9001: 2015 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikası ile ve kaliteyi güvence altına almak için ambalajlamadan önce her üretimi test ediyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Meilianxing Technology CO., LTD.

İlgili kişi: Miss. Miya He

Tel: +86-15017594973

Faks: 86-755-27323393

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)